Měníme Prahu 9 k lepšímu

Měnit Prahu 9 k lepšímu je bez nadsázky životní cíl starosty Tomáše Portlíka.

„Devítka je od narození můj domov a nikdy mě ani nenapadlo, že by tomu bylo jinak. Šel jsem do politiky s cílem rozšířit a zvelebit park Přátelství, který jsem jako kluk denně navštěvoval. Jsem pyšný, že se to povedlo. Stále hledám další a další výzvy, jak Devítku zlepšit.

Někdy mě inspirují moje děti, kolegové a nejčastěji přímo obyvatelé Prahy 9. Důležité je, co po Vás zůstane – park Přátelství, park Zahrádky, nová škola, meandry, Brabcovi a další. Rád bych pokračoval a budu vděčný za Vaši podporu při volbách.

Tomáš Portlík, starosta MČ Praha 9, ODS, rodilý Prosečák

Tomáš Portlík je od roku 2006 součástí vedení radnice městské části Praha 9. Jako rodák z Devítky měl určité představy o vývoji této bývalé průmyslové části Prahy. Jeho cílem bylo a je změnit tvář Prahy 9 k lepšímu, stabilizovat a vyrovnat její rozpočet. V průběhu let s kolegy představovali konkrétní závazky pro Prahu 9, které postupně plní. V přiloženém magazínu – Volebním programu – je souhrn toho nejdůležitějšího, co se v Praze 9 podařilo zrealizovat a představení dalších plány, tedy pokračování v konkrétních závazcích pro Prahu 9.

Stáhněte si a Volebním program Společně – ODS a TOP 09 pro Prahu 9: